Вівторок, 21.11.2017, 07:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 87
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2016 » Листопад » 30 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:52
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

АСТРОНОМІЯ

10 клас

І місце – Лавренюк Роман, учень ЗОШ №4, учитель Савченко В.П.

ІІ місце – Дикун Дарія, учениця НВК №1, учитель Ободянський В.В. 

ІІІ місце – Федорчук Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

11 клас

І місце –  Печонка Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Омелянчук С.В.

ІІ місце – Гурська Дар’я, учениця ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

ІІІ місце – Романець Андрій, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

7 клас

І місце –  Рибчинська Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Гук Л.Є., Касянчук В.І.

ІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.

ІІІ місце – Лізанець Катерина, учениця НВК №3,  учитель Михальчук М.В.,

               Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Перехристюк Дарина, учениця НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

8 клас

І місце – Романова Анастасія, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Пипич Н.В.

ІІ місце – Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.,

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С. 

ІІІ місце – Закренична Ольга, учень ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.,

               Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

9 клас

І місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія, учитель Риндич О.Г.,

               Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук  ‘янчук Т.А.,

               Ковальчук Лілія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С. 

ІІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

10 клас

І місце –  Лобай Вікторія, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є. 

ІІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

11 клас

І місце – Новак Анастасія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце – Троц Каріна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Коваль А.І. 

ІІІ місце – Луцюк Оксана, учень НВК №3, учитель Фомюк М.В.    

ІСТОРІЯ

8 клас

І місце – Лучко Валерія, учениця НВК«ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.

ІІ місце – Яковлєв Артем, учень НВК №1, учитель Фурман Л.Г.

ІІІ місце – Закренична Ольга, учень ЗОШ №4, учитель Андрощук І.О.,

                Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Лихобаба О.В.,

                Хмельнича Анастасія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                Обуваєва Антоніна, учениця СШ-інтернату, учитель Мороз Л.А.

9 клас

І місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Самойлюк Л.І.

ІІ місце – Іванюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,учитель Карнаух М.В.,

              Панчук Юлія, учениця НВК №3, учитель Багнюк С.Г.

ІІІ місце – Пушкарук Іван, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Мосійчук Валентина, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.   

10 клас

І місце – Чайка Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Курганська Л.В. 

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.

ІІІ місце – Гуменюк Анна, учениця ЗОШ №4, учитель Андрощук І.О.

11 клас

І місце –   Гунько Ярослав,  учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.

ІІ місце – Ємець Вероніка, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Курганська Л.В.,

               Крисько Богдана, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.

ІІІ місце – Бабій Катерина, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

               Дідук Марина, учениця НВК №3, учитель Піголь І.А.

       Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 56 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2017
uCoz