Четвер, 21.09.2017, 11:41
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2016 » Листопад » 25 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
16:41
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

3 клас

І місце – Прімович Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олійник С.О.

ІІ місце – Куліш Владислав, учень НВК №1, учитель Губкевич Т.С.,

               Коник Соломія, учениця НВК №3,у читель Ковтонюк О.С.,

               Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Іщук О.А.,

               Гончарова Тіна, учениця ЗОШ №4, учитель Дмитренко А.О.

ІІІ місце – Капелюх Поліна, учениця ЗОШ №8, учитель Дисик М.О.,

               Турінський Іван, учень ЗОШ №1, учитель Каялайнєн О.В.

4 клас

І місце – Дашицька Каріна, учениця ЗОШ №1, учитель Терепа Л.М.

ІІ місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Уткіна Н.П.,

              Фурман Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Муза Т.Д.,

              Коваль Дарина, учениця ЗОШ №4, учитель Семенюк О.А.,

              Юзькова Вікторія, учениця НВК №3, учитель Дреус С.І.,

              Борозена Оксана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Іщук Н.О.

ІІІ місце – Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Савчук О.М.,

              Конотопчик Каріна, учениця СЗОШ №2, учитель Власюк Т.М.

5 клас

І місце – Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

ІІ місце – Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.

ІІІ місце – Балагур Оксана, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

                Гончарова Еліна, учениця ЗОШ №4, учитель Соколюк Ю.П.

6 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

               Собчук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІІ місце – Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

               Скринник Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

               Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

7 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

              Крутинчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Коновалова Г.А.

ІІ місце – Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.,

               Гусар Дарія, учениця ЗОШ №6, учитель Малько В.Г.,

               Березюк Анна, учениця СШ-інтернату, учитель Півень І.В.

8 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Солодовнік Дарина, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.,

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.,

              Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.,

              Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

9 клас

І місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія» №1, учитель Риндич О.Г.,

              Цепаєва Ірина, учениця СШ-інтернату, учитель Півень І.В.

ІІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

              Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

10 клас

І місце – Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

              Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

ІІІ місце – Півень Олександр, учень ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

              Мартинюк Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Бернадська О.В.

11 клас

І місце – Слюсар Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Коваль А.І.

ІІ місце – Чешук Дарина, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Луцюк Оксана, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.,

               Новак Анастасія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Лишкова Олена, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

              Книш Маргарита, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.

       Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Переглядів: 76 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2017
uCoz