22 листопада у ЗОШ №1 відбувся методичний практикум учителів початкових класів міста на тему " Створення лепбуків та методика використання їх у навчальному процесі" під керівництвом методиста методичного кабінету Кузмінської Л.В.
Практикум складався з трьох блоків: теоретичного, практичного, підсумкового. Модератор заходу Костюк Т.В. успішно організувала професійне спілкування учасників заходу.
Усач М.М. поділилася досвідом роботи щодо етапів створення лепбукінгів та значення їх у організації дослідницького підходу в навчально-виховному процесі і як інноваційного методу систематизації знань. Учителі Грачова О.В., Каялайнєн О.В., Дячук О.О. розкрили питання мети, завдань, переваг застосування лепбуків, а Волова І.І. і Каялайнєн О.В. продемонстрували розмаїття лепбуків і матеріали для їх виготовлення, а Бялик І.А., Мазур Г.В., Толстюк Л.В. - поділилися досвідом виготовлення лепбуків на уроках в 4-х класах.
Поглибивши теоретичні знання вчителі початкових класів, як учасники заходу, виконали практичне завдання. Об'єднавшись у дві групи, створили "Лепбук про лепбук". Роботи вийшли цікавими, змістовними. креативними. Під час презентації лепбуків вчителі ще раз акцентували увагу на дієвості, сучасності, продуктивності такого методу - це навчальна гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікава форма спільної діяльності дорослого і дитини.
Під час підсумкового блоку - "відкритого мікрофону" - методист управління освіти Кузмінська Л.В. підкреслила, що місія Нової української школи - допомогти розкрити і розвинути таланти, здібності кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. Саме лепбук є засобом проектної діяльності дорослого і дитини.
Методичний практикум ще раз довів, що учителі початкової школи постійно знаходяться у пошуках нових методів, знахідок, щоб відповідати викликам сьогодення, дарувати школярам радість пізнання.
|