Середа, 17.01.2018, 23:12
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 88
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Грудень » 11 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:18
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

МАТЕМАТИКА

6 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІ місце – Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Павловська В.В.

ІІІ місце - Березюк Євгеній, учень СЗОШ №2, учитель Чернега С.М.,

              Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Ланчук Р.В.,

              Главацький Іван, учень ЗОШ №8, учитель Сирнікова О.О.

7 клас

І місце – Скринник Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Хім’як Т.М.

ІІ місце – Новіцький Олександр, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.,

               Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Каток Г.І.,

              Червінська Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІІ місце – Колесник Дарія, учениця СЗОШ №2, учитель Шапаренко Н.М.

8 клас

І місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.

ІІ місце – Будник Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Павловська В.В.,

              Габінет Роман, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.

ІІІ місце – Саїдова Валерія, учениця ЗОШ №1, учитель Скиба А.В.,

             Манжалій Ярослав, учень ЗОШ №4, учитель Заслонкіна Л.С.

9 клас

І місце – Федорко Андрій, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Мойсеєнко С.О.

ІІІ місце – Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.,

              Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.

10 клас

І місце – Цвіль Віктор, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце - Троц Дмитро, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Мойсеєнко С.О.,

              Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.,

              Лагута Вікторія, учениця СЗОШ №2, учитель Чернега С.М.,

              Чайка Діана, учениця НВК №3, учитель Кикоть В.М.

ІІІ місце – Самкова Тетяна, учениця ЗОШ №3, учитель Лесюк С.В.,

              Грига Діана, учениця ЗОШ №1,учитель Кутова Т.В.

11 клас

І місце – Сербіна Анна, учениця НВК №3, учитель Кикоть В.М.

ІІ місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Молявчик Ю.Й.,

              Євтушко Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук О.А.

ІІІ місце – Лавренюк Роман, учень ЗОШ №4, учитель Заслонкіна Л.С.

ІНФОРМАТИКА

8 клас

І місце – Цуман Олександр, учень ЗОШ №3, учитель Пахар Ю.С.

9 клас

І місце – Федорко Андрій , учень 9 класу, учитель Колісецький В.І.,

               Мєщанін Ростислав, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

10 клас

І місце – Цвіль Віктор, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

11 клас

І місце – Граніч Владислав, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

               Вещицький Ілля, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

ІІ місце - Зеленко Максим, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Самсоненко С.С.

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

9 клас

І місце – Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Михальчук М.В.,

              Рокицька Валерія, учениця ЗОШ №3, учитель Адамець Г.С.

ІІ місце – Солодовнік Дарина, учениця СЗОШ №2, учитель Павлова Т.М.,

ІІІ місце – Король Марина, учениця ЗОШ №1, учитель Гоняк О.В.,

               Безштанько Ангеліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Дудар Н.М.

10 клас

І місце – Кацура Вікторія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Дудар Н.М.

ІІ місце – Лагута Вікторія, учениця СЗОШ №2, учитель Павлова Т.М.,

               Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Рой А.Ф.

ІІІ місце – Мартинюк Римма, учениця ЗОШ №1, учитель Баранова В.П.,

               Захарчук Ярослава, учениця НВК №1, учитель Михальчук М.В.

11 клас

І місце - Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Дацко Л.Я. ,

              Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Гоняк О.В.

ІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Дудар Н.М.,

               Анастасія, учениця ЗОШ №6, учитель Артемчук В.К.

ІІІ місце – Островська Вікторія, учениця ЗОШ №4, учитель Соколюк Ю.П.,

               Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Мазур Л.М.,

               Лисай Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель Чернушич С.Д.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернат, учитель Король Н.І.

       Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2018
uCoz