Середа, 17.08.2022, 20:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальна установа "Центр ПРПП"

Приєднуйся!
Комунальна установа
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Хмельницький ОІППО

Нова українська школа

EdCamp Ukraine

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
20:44
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

ФІЗИКА

7 клас

І місце – Скрипник Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Маліновська М.М.

ІІ місце – Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.

ІІІ місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

               Костушевич Ярослав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.       

8 клас

І місце – Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Пруська Ольга,  учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.,

               Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІІ місце – Слюсар Софія, учениця ЗОШ №8, учитель Кухар М.А.,

9 клас

І місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук С.В.

ІІ місце – Кутасєвіч Анна, учениця НВК №3, учитель Самсоненко С.С.

ІІІ місце – Губійчук Роман, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

10 клас

І місце – Паєвський Дмитро, учень НВК №1, учитель Ободянський В.В.

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Замурняк Г.Я.,

ІІІ місце – Савчук Марина, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

11 клас

І місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Ліщук В.Ф.

ІІІ місце – Капелюх Ярослав, учень ЗОШ №1, учитель Хаврун Г.Б.

ІСТОРІЯ

8 клас

I місце – Михальчук Дмитро, учень СЗОШ №2, учитель Самойлович Л.І.

ІІ місце – Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

ІІІ місце – Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Обжирко Т.В.,

                Давидюк Олександр, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.

9 клас

I місце – Лучко Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІ місце – Лінник Анна, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

                Гальчевська Анна, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

                Літвяк Богдан, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.,

ІІІ місце – Хмельнича Анастасія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.

10 клас

I місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

                Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

ІІ місце – Полодюк Анна, учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

ІІІ місце – Пушкарук Іван, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.

11 клас

І місце – Чайка Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.,

               Артерчук Мирослава, учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Гродон С.Е.,

               Малихіна Аліна, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Логвін Н.В.,

ІІІ місце – Попова Ярослава, учениця НВК №1, учитель Фурман Л.Г.,

                Заяц Валерія, учениця ЗОШ №3, учитель Линник О.П.

     Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 331 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,

e-mail:shcprpp@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2022
uCoz