П`ятниця, 15.12.2017, 05:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 87
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Листопад » 20 » Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
20:18
Вітаємо переможців та призерів ІІ (міського) етапу XVІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

3 клас

І місце – Федорчук Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Стецюк Н.В.

ІІ місце – Савченко Анастасія, учениця ЗОШ №4, учитель Сивак Ю.В.,

               Кондратюк Вікторія, учениця НВК №1, учитель Цимбал І.О.,

               Шафалюк Маргарита, учениця ЗОШ №3, учитель Поліщук С.А.,

               Півень Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Черняк Г.М.

ІІІ місце – Юхимець Олексій, учень ЗОШ №8, учитель Гайтан Т.А.,

               Кислюк Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Юріна О.А.,

               Царенко Софія, учениця ЗОШ №1, учитель Волова І.І.,

               Зуєва Ірина, учениця СЗОШ №2, учитель Лахнік Л.Ф.,

               Матвійчук Софія, учениця НВК №3, учитель Ліскова Л.Ф.

4 клас

І місце – Муза Богдана, учениця ЗОШ №4, учитель Дмитренко Н.О.

ІІ місце – Петренко Діана, учениця ЗОШ №1, учитель Усач М.М.,

               Голосієнко Ілля, учень СЗОШ №2, учитель Іщук О.А.,

               Ордаш Олександра, учениця ЗОШ №6, учитель Кондришина О.С.

               Остапчук Дарина, учениця ЗОШ №3, учитель Дем’янчук І.О.,

               Прімович Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Олійник С.О.

               Бондар Арсен, учень НВК №1, учитель Гальчевська В.А.

ІІІ місце – Сліженко Ярослава, учениця НВК №3, учитель Ковтонюк О.С.,

               Щенович Олексія, учениця СШ-інтернат, учитель Ващук Н.Л.

5 клас

І місце – Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІ місце – Дашицька Каріна, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

              Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Коваль А.І.

ІІІ місце – Лукашук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернату, учитель Самсонюк О.М.

6 клас

І місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.

ІІ місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.,

               Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

ІІІ місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

7 клас

І місце – Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІ місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

               Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

               Колесник Лідія, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.

8 клас

І місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.

ІІ місце – Сніженко Софія, учениця НВК №3, учитель Чайка А.Д.

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Ляльчук І.Є.,

               Сергієнкова Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О. М.,

               Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

9 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.

ІІІ місце – Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

10 клас

І місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Риндич О.Г.,

ІІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Жигальська Дар’я, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

11 клас

І місце – Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце – Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІІ місце – Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

               Мартинюк Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.

    Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до наступних перемог!

Переглядів: 43 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2017
uCoz