29 листопада 2019 року на базі Шепетівської НВК «ЗОШ-гімназії» пройшов семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів міста на тему «Тимбілдинг, історія його виникнення. Ефективність тимбілдингу в освітньому процесі».
Нова українська школа потребує педагога-лідера, який може вести за собою та ефективно працювати в команді. Тому учасники заходу розглядали питання впровадження тимбілдингу в закладах як якісної зміни діяльності педагогічного колективу. Адже формування творчої, цілеспрямованої, активної команди вчителів – це можливість змінити існуючу систему освіти, вибудувати найбільш продуктивну форму організаційної взаємодії.
Працівники психологічної служби взяли участь у різноманітних вправах та іграх з тимбілдингу. Під час тренінгу панувала дружня та невимушена атмосфера, усі отримали позитивний заряд енергії, проявили активність та ініціативність у роботі.
29 листопада юні дослідники зі всієї області зібралися в м. Хмельницькому на VІІ учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». Конференція стала доброю можливістю презентувати результати власних досліджень, обговорити їх, обмінятися науковою інформацією з іншими учасниками.
Серед учасників форуму була шепетівчанка Вітюк Марина, учениця 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, член шкільного наукового товариства Малої академії наук. Доповідь на тему «Вплив людини на клімат: дискурсивні проекції» отримала схвальну оцінку та відзначена журі дипломом «Кращий виступ».
Вітаємо Марину із блискучим результатом та дякуємо її педагогічному керівнику Лукашук Віті Валеріївні, вчителю географії ЗОШ №6.