17-20 червня 2019 року у м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено Всеукраїнський семінар-тренінг для координаторів програми GLOBE в Україні «GLOBE – 20 років в України». Хмельниччину на заході представляла Вихівська Г.Б., методист управління освіти Шепетівської міської ради.
У рамках семінару-тренінгу проведено практичні заняття «Атмосферні спостереження в рамках програми GLOBE», «Спостереження за хмарами», «Дистанційне зондування Землі», «Фенологічні спостереження за рослинами в рамках міжнародної наково-освітньої програми GLOBE», «Система візуалізації у програмі GLOBE»; навчально-пізнавальні екскурсії до Національного природного парку «Голосіївський», Гідрологічної станції «Київ». Регіональні координатори програми GLOBE ознайомилися з сучасними метеорологічними дослідженнями в Україні, екосистемами та біорізноманіттям НПП «Голосіївський», взяли участь у гідрологічних дослідженнях Дніпра. Під час круглого столу були окреслені плани щодо розвитку програми в Україні та відбувся обмін досвідом .
GLOBE дає можливість долучитись всім бажаючим до цікавих спостережень за довкіллям, а також запровадити партнерську співпрацю між школами з будь-якого регіону нашої планети. Приєднуйтесь до програми GLOBE!
Управління освіти Шепетівської міської ради ВІТАЄ команду учнів та вчителів НВК№3 з перемогою в обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Зичимо вам спортивної вдачі, яскравих перемог та підкорення нових висот! Так тримати і у Всеукраїнському етапі гри!
Насичено та змістовно пройшло очне навчання вчителів початкових класів НУШ в м.Славута. у творчій атмосфері з гарним настроєм було опрацьовано Концепцію НУШ, Державний стандарт початкової освіти та інші нормативні документи НУШ. Працюючи в групах, вчителі створювали проекти класних кімнат з наявними в них навчальними освітніми осередками. З творчістю та креативністю педагоги підійшли до можливого планування навчальних видів діяльності, створення освітнього середовища для досягнення очікуваних результатів в освітніх галузях, проведення ранкових зустрічей, діяльнісний та компетентнісний підходи в організації процесу навчання. Вагоме місце було відведене питанням основних аспектів оцінювання в 1 класі, забезпеченню інклюзивного навчання та педагогіці партнерства. Після закінчення курсів висновок був однозначний: НУШ – це школа, яка нам потрібна і ми готові працювати в ній. Дякую за співпрацю. Гарного відпочинку і до зустрічі в НУШ.
Методист початкових класів Шепетівського міського управління освіти Кузмінська Л.В