З 19 по 30 березня та з 10 по 13 квітня 2018 року в НВК№1 проходили курси підвищення кваліфікації для вчителів початкових класів, української мови та літератури, зарубіжної літератури та російської мови, математики, індивідуального навчання, вихователів ДНЗ. Усього 196 педагогів. Курсанти мали змогу слухати змістовні лекції, методичні рекомендації, практичні поради щодо основних підходів та напрямків Концепції нової української школи. Педагоги брали участь у тренінгах, круглих столах, конференціях, майстер-класах тощо. Зокрема, на базі ЗОШ №4 відбувся методичний практикум для курсантів-учителів зарубіжної літератури. На заході були присутні завідувач кафедри теорії і методик суспільно-гуманітарних дисциплін ХОІППО Пулатова Л.Й., заступник начальника міськуо Музика Т.В., методист міськуо Колоднюк О.А. Під час зустрічі розглядалося питання цифрової грамотності педагогів. Директор закладу Пістрюга Л.В. ознайомила присутніх із нестандартними формами проведення атестації педпрацівників школи: «Атестаційний буктрейлер», «Методичне фотобієнале «Крейдою на дошці», «Інтелектуальні обновки». Учитель англійської мови Шеремета С.А. продемонстрував можливості використання ІКТ у практиці своєї роботи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Малярчук Т.В. провела майстер-клас зі створення буктрейлерів.
Педагоги отримали нормативно-правову допомогу в сучасній освіті. Підсумком навчання було проведення практичних конференцій із врученням посвідчень.
Висловлюємо щиру подяку адміністраціям НВК№1, ЗОШ №4 (кер. Гарбарець В.М., Пістрюга Л.В.) за створені комфортні умови для проведення курсів підвищення кваліфікації та викладачам Хмельницького ОІППО за плід
... Читати далі »
12 квітня 2018 року у НВК №1 відбулася семінар-нарада «Риторика – ключ до успіху». Старший викладач ХОІППО Манзюк С.А. надала методичні рекомендації учителям української мови і літератури щодо нововведень у навчальну програму 10-11 класів загальноосвітніх шкіл.
У презентованих мультимедійних презентаціях учасники мали змогу побачити роль мовленнєвого виховання особистості на уроках української мови під час вивчення практичної риторики. Це дасть можливість педагогам виховувати учня як гідного громадянина, компетентного в публічному мовленні та забезпечувати продуктивне обговорення важливих для суспільства проблем.
11.04.2018 у Шепетівському ДНЗ №6 «Білочка» відбулося засідання творчої групи з питання «Освітній моніторинг: діагностичний інструментарій». Члени творчої групи, вихователі-методисти ДНЗ міста разом з вихователями своїх закладів опрацювали посібник «Лабораторія моніторингу» (діагностичний інструментарій оцінювання компетентностей старшого дошкільника за освітньою лінією «Мовлення дитини»), який упорядкували на попередньому засіданні і апробували матеріали представлені у посібнику.
На засіданні кожен з членів творчої групи поділився своїми враженнями, висновками щодо проведеної роботи. Матеріали діагностики є практичними, доступними для дітей та педагогів.