«Організація науково-дослідницької і краєзнавчої роботи учнів – нові підходи до реалізації» - до обговорення цього питання вчителі географії та економіки шкіл Шепетівки підійшли креативно, вирівшивши, що найкращою формою проведення методичного заходу буде знайомство з цікавими природними та економічними об’єктами нашого краю. Адже особистий досвід і власні враження сприятимуть більш яскравим та змістовним заняттям із учнями. З цією метою була здійснена екскурсійна поїздка на Житомирщину із відвідуванням підприємства «Церсаніт», краєзнавчого музею в м. Коростень та музею коштовного та декоративного каміння в м. Хорошів.
Відгуки педагогів засвідчили, що незважаючи на насичений порядок денний і, у зв’язку з цим, досить пізнє повернення в Шепетівку такі форми організації методичної роботи з педагогами збагачують їх новими знаннями.
«Першою зупинкою нашої подорожі до м. Коростень стало відвідування фабрики «Церсаніт» в м. Новоград-Волинський. «Cersanit Invest» — компанія з виробництва керамічних виробів і сантехнічного устаткування, що входить до складу польської групи Rovese S.A. та є одним із лідерів на європейському ринку. Штаб-квартира компанії розташована в місті Кельце, Польща. Весь технологічний процес на підприємстві автоматизований, що унеможливлює потрапляння браку до споживача. Свою продукцію фабрика поставляє на ринки Східної Європи (Росія, Україна), а також країни Європейського Союзу».
Сікорська С.В., Драчук Л.В, учителі ЗОШ №8
«Від поїздки залишились лише приємні враження. Особливо вразило перебування на під
...
Читати далі »