2 березня 2017року в дошкільному навчальному закладі №5 «Казка» відбулося засідання «Школи молодого педагога». Тема заходу: «Сучасні підходи до організації роботи з художньо-естетичного розвитку у дітей дошкільного віку». Молодими педагогами обговорювались питання формування життєвої компетентності дошкільників засобами художньо-естетичного розвитку, використання нетрадиційних технік у формуванні творчих здібностей дітей дошкільного віку.
У практичній частині засідання молоді педагоги мали змогу познайомитися з досвідом роботи дошкільного закладу з використання нетрадиційних технік малювання в роботі з дошкільниками. Вихователь Кратова Г.В. познайомила вихователів з авторським посібником «Використання нетрадиційних технік зображувальної діяльності в формуванні творчих здібностей дітей дошкільного віку та розвитку креативності». Присутні познайомилися з системою роботи педагога, отримали рекомендації, поради. Молодий педагог дошкільного закладу Яців Н.М. показала заняття з аплікації «Зустрічаємо весну» з дітьми старшої групи. Наприкінці заходу педагоги отримали методичні рекомендації та обмінялись своїми враженнями з проведеного заходу.
01.03.2017р. у ДНЗ№12 «Ялинка» відбувся проблемний семінар завідувачів і вихователів-методистів ДНЗ з питання: «Впровадження основ соціально-фінансової освіти дітей дошкільного віку». Під час теоретичної частини учасники семінару поглиблено ознайомились з соціально – економічним вихованням та його упровадженням в освітній процес , розглянули основні положення програми О. Пометун та Н. Гавриш «Дошкільнятам про сталий розвиток».
У ході практичної частини вихователі Довбня А.В. та Каток І.В. майстерно продемонстрували через гру знання дітей про природні ресурси, гроші та товар. Завершальним етапом семінару стало розгляд запропонованих дидактичних ігор на економічну тематику.
28 лютого 2017р. в ДНЗ №10 «Михайлик» проведено консультпункт для вихователів дошкільних закладів міста на тему: «Моніторинг досягнень дітей дошкільного віку відповідно до вимог Базового компонента». Мета заходу: сформувати творчий підхід до підбору форм, методів та прийомів проведення моніторингу знань та умінь дошкільників. Педагогами презентовано різноманітні форми проведення моніторингу. Для розгляду колег запропоновано «Табель потенційних можливостей вихованця ДНЗ», розроблений методичною службою ДНЗ №10 «Михайлик» за програмою «Українське дошкілля».
Практичною частиною заходу стала відеопрезентація сучасних форм проведення моніторингу, розроблених вихователями ДНЗ №10.