01 грудня 2020 року відповідно до рішення Шепетівської міської ради від 17.09.2020 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шепетівської міської ради Хмельницької області» та затвердження Статуту був проведений конкурс на заміщення вакантної посади психолога комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Шепетівської міської ради». Узяти участь у конкурсному відборі виявила бажання одна кандидатка – Стафеєва Марина Василівна.
Конкурсний відбір складався з двох етапів:
виконання тестових завдань на знання законодавства у сфері освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Конституції України; законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами, Конвенції ООН про права дитини; Положень «Про психологічну службу в системі освіти України» «Про Центр ПРПП» та інших нормативно-правових актів, основ педагогіки, основ управління діяльністю ЦПРПП;
публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку психолога ЦПРПП, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Переможцем конкурсу на посаду директора стала Стафеєва Марина Василівна.
Шановна Марино Василівно!
Бажаємо плідної та творчої праці! Хай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння та підтримка колег та однодумців, а робота приносить задоволення!!!
Школярі Шепетівки взяли активну участь у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «КОЛОСОК». Це випробування є одним із найпопулярніших серед учнів закладів загальної середньої освіти. У минулому навчальному році на весняному етапі, з огляду на карантинні обмеження, конкурсанти змагалися онлайн. Цьогоріч пандемія коронавірусної інфекції також внесла свої корективи і «КОЛОСОК-осінній» відбувся в грудні, проте, вже в звичному очному режимі. 1350 учнів занурилися у світ цікавої науки. «Хімія на кухні», «Фізика на кухні», «Біологія на кухні» , «Хто живе поряд з тобою» - це були теми колоскового випробування. Найбільші команди представили ЗОШ №1, та НВК №1 (початкова школа).
Оргкомітет конкурсу «КОЛОСОК» оформив безкоштовну передплату на газету «Колосочок» та журнал «Колосок» для всіх шкільних бібліотек закладів загальної середньої освіти, щоб не згасав вогник допитливості та цікавість до природничих наук серед школярів.
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
Основними завданнями акції є:
привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;
формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Період кампанії охоплює наступні важливі дати:
25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Офіційно це
... Читати далі »
Олімпіадний сезон 2020 року успішно стартував у Шепетівці 14 листопада 2020 року.
З нетерпінням і хвилюванням чекали цього дійства 52 учасники олімпіади з математики, якою розпочинаються інтелектуальні змагання в 2020 році, .
Вітаємо учасників з уже вагомим особистим досягненням, ви - еліта, за якою майбутнє Шепетівки та України в цілому. Бажаємо всіляких гараздів та підкорення нових інтелектуальних вершин!
Зичимо юним інтелектуалам везіння та успішної самореалізації!
Сьогодні, в День української писемності та мови, в управлінні освіти нами написано ХХ ювілейний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Ми долучилися до написання, поважаючи Україну, цінуючи рідне слово.
До Всесвітнього дня захисту тварин благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України зініціював проведення в навчальних закладах Всеукраїнського уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
Зважаючи на зростання кількості випадків безвідповідального поводження з домашніми тваринами і жорстокого ставлення до безпритульних тварин, низка шкіл Шепетівки долучилася до участі в акції. Упродовж тижня до 8 жовтня вчителі проводили інтерактивні заняття, квести, просвітницько-виховні заходи , на яких діти більше дізнались про правила поведінки з тваринами.
Дякуємо педагогічним колективам НВК №№ 1, 3, «ЗОШ-гімназія, ЗОШ № 6,8, ЦЕНТУМ за небайдужість до питання виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин!
26 вересня на базі Шепетівської ЗОШ №6 відбувся обласний етап всеукраїнського турніру юних біологів. Цього року, з огляду на карантинні обмеження, змагання проходили в он-лайн режимі з дотриманням протиепідемічних заходів. Шепетівку представляла команда «Едельвейс» у складі Цумана О., Лавринюка В. (ЗОШ №3); Кондратюк О., Марчук М. (ЗОШ №4); Юзвенко А. (ЗОШ №6). Керівник команди Сідлецька О.М., учитель хімії та біології ЗОШ №4.
На відміну від олімпіади, в якій змагаються учасники індивідуально, турнір є командною грою. На турнірі команди конкурують між собою у вмінні розв'язувати складні задачі з біологічної тематики, доповідати своє рішення та відстоювати власну точку зору у науковій дискусії. Цікава гра, новий формат та нові можливості! В напружених «біологічних боях» наші школярі здолали сильних суперників і посіли почесне четверте місце. Вітаємо команду «Едельвейс»! Дякуємо вчителям Черниш В.В., Дубенець О.П. (ЗОШ №3); Віцюк В.С., Сідлецькій О.М.(ЗОШ №4); Гоненко А.О. (ЗОШ №6) за підготовку учнів до турніру, а Гудковій Н.П. (НВК «ЗОШ –гімназія») за консультування.
2020-2021 навчальний рік ми розпочнемо у нових реаліях. Непроста епідеміологічна ситуація, спричинена поширенням вірусу COVID-19, диктує нові підходи до організації освітнього процесу в навчальних закладах та методичної роботи з педагогічними працівниками. Беручи до уваги обмеження адаптивного карантину, в якому перебуває місто Шепетівка, ми переносимо щорічні серпневі методичні об'єднання освітян в on-line формат.
Рекомендації щодо особливостей організованого початку навчального року, викладання навчальних предметів доступні на сайтах управління освіти та методичного кабінету, адресних viber- групах, електронній пошті закладів освіти.
Методисти з навчальних предметів та виховної роботи управління освіти з усіх вищезазначених питань за потребою консультуватимуть в on-line та телефонному режимах.
Указ Президента України №195/2020 від 25.05.2020 "Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі" - UKAZ-PREZYDENTA-UKRAYINY-195-2020.pdf
Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новинапро внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.
Ми надзвичайно вдячні за пророблену упродовж останніх тижнів роботу відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам. Ми просимо Вас прийти на пункт проведення пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість роботи пункту тестування.
З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома:
15 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.
Карантинні обмеження не стали на заваді науково-дослідницькій діяльності зацікавлених школярів та їх наукових керівників. 15-17 травня 2020 року відбувся ХХ ювілейний Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського.
Цього року конкурс був незвичайним. Через поширення в світі вірусу COVID-19 конкурс довелося організовувати не в Києві, а в онлайн-режимі. Всі заходи і захисти робіт відбувалися на онлайн-платформі ZOOM.
На цьогорічний конкурс надійшло 60 учнівських робіт, серед яких були дослідницькі, образотворчі, літературні та відео-роботи. До фінальної частини конкурсу було допущено 38 учасників, серед яких робота «Трагедія євреїв Поділля в роки фашистської окупації» учениці 11 класу школи-гімназії Безштанько Аліни. Впродовж трьох днів відбувалися онлайн-захисти робіт. За рішенням журі дослідницька робота Безштанько Аліни, над якою вона працювала під керівництвом учителя історії Карнаух М.В. отримала диплом лауреата ХХ ювілейного конкурсу.
Вітаємо лауреатку конкурсу! Дякуємо науковому керівнику за педагогічний супровід.