Вівторок, 22.01.2019, 11:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2018 » Грудень » 28 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:33
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

8 клас

ІІІ місце - Кель Вікторія Олександрівна, учениця НВК№3, учитель Самсоненко С.С.

9 клас

І місце - Дворак Вадим Вікторович, учень НВК№1, учитель колісецький В.І.,

ІІ місце - Ніколайчук Катерина Валеріївна, учениця ЗОШ№1, учитель Василишина Н.В.,

ІІІ місце - Нижній Іван Миколайович, учень НВК№1, учитель Колісецький В.І.,

               Бородій Ярослав Сергійович, учень ЗОШ№4, учитель Віцюк В.І.

10 клас

І місце - Андрійчук Анастасія Юріївна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

              Кухарчук Анна Валеріївна, учениця НВК№1, учитель Воронов В.О.,

ІІ місце - Перерва Дмитро Ігорович, учень ЗОШ№6, учитель Токмина В.В.,

              Ярощук Владислав Сергійович, учень СЗОШ№2, учитель Слюсар А.М.,

ІІІ місце - Білокур Марія Вікторівна, учениця ЗОШ№1, учитель Рибій І.В.,

              Румянцева Марина Олександрівна, учениця ЗОШ№1, учитель Василишина Н.В.

11 клас

І місце - Крижанівський Дмитро Андрійович, учень НВК№1, учитель Колісецький В.І.,

ІІ місце - Дячук Андрій Олегович, учень ЗОШ№1, учитель Василишина Н.В.,

ІІІ місце - Троц Дмитро Петрович, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

              Антонюк Євгеній Михайлович, учень ЗОШ№8, учитель Громик Т.В.

ЕКОНОМІКА

9 клас

I місце – Мусійчук Олександр, учень НВК №1, учитель Лешкевич А.П.,

ІІ місце – Будник Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Степанюк М.Є.,

ІІІ місце – Мартинчук Назарій, учень НВК №3, учитель Столярчук Г.В.

10 клас

I місце – Кутасєвіч  Анна, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.,

ІІ місце – Остапчук Володимир, учень СЗОШ №2, учитель Степанюк М.Є.,

ІІІ місце – Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.,

11 клас

I місце – Шумовецька Уляна, учениця НВК №1, учитель Лешкевич А.П.,

ІІ місце – Самчук Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.,

                Юрченко Владислав, учень НВК №3, учитель Столярчук Г.В.,

ІІІ місце – Динисюк Аліна, учениця ЗОШ №1, учитель Красова Н.В.,

                Присяжнюк Олександр, учень ЗОШ №8, учитель Сікорська С.В.

ПРАВОЗНАВСТВО

9 клас

I місце – Костюк Володимир, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІ місце –  Березюк Анна, учениця СШ-інтернату, учитель Мороз Л.А.,

                Стафєєва Дарина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.,

ІІІ місце – Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

                Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Гаврилюк Л.Д.,

                Мшанецька Тетяна, учениця ЗОШ №6, учитель Гончарук В.М.,

                Слюсар Софія, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.     

10 клас

I місце – Демчук Віктор, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІ місце – Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Гаврилюк Л.Д.,

               Царик Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Курганська Л.В.,

               Гальчевська Анна, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

               Руденький Олексій, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІІ місце – Літвін Олег, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Губійчук Роман, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

                Тищук Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

                Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Полупан О.Ф.,

11 клас

I місце – Урсу Тетяна, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

ІІ місце – Власюк Юлія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник  В.П.,

                Зіменко Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

                Жайворон Дмитро, учень ЗОШ №8, учитель Полупан О.Ф.,

                Юсков Євгеній, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІІ місце – Самкова Тетяна, учениця ЗОШ №3, учитель Діденко Т.В.,

                 Слюсаренко Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Гончарук В.М.,

                 Чайка Діана, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 17 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2019
uCoz