Неділя, 16.12.2018, 12:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2018 » Листопад » 13 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:35
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

МАТЕМАТИКА

6 клас

І місце – Міськов Богдаг, учень ЗОШ №1, учитель Кутова Т.В.

               Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІ місце – Зуєва Марія,  учениця СЗОШ №2, учитель Шапаренко Н.М.,

                 Юзькова Валерія, учениця НВК №3, учитель Власенко І.А.,

ІІІ місце – Ліпініна Яніна, учениця НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.,

                 Лукашук Олександра, учениця ЗОШ №8, учитель Каток Г.І.

7 клас

І місце – Омелянчук Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Бородій О.П.

ІІ місце – Главацький Іван, учень ЗОШ №8, учитель Сирнікова О.О.,

ІІІ місце – Калінський Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Мойсеєнко С.О.,

                Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Чернега С.М.

8 клас

І місце – Новіцький Олександр, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце – Павлюк Назар, учень НВК №3, учитель Кикоть В.М.,

ІІІ місце – Біскуп Софія, учениця НВК №3, учитель Власенко І.А.,

                 Самков Володимир, учень ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.,

                 Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Каток Г.І.

9 клас

І місце – Габінет Роман, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.,

ІІ місце – Кондратюк Олександра, учениця ЗОШ №4, учитель Заслонкіна Л.С.,

ІІІ місце – Заяц Іван, учень ЗОШ №3, учитель Лесюк С.В.,

                Манжалій Ярослав, учень ЗОШ №4, учитель Заслонкіна Л.С.,

                Нижній Іван, учень НВК №1, учитель Ребекевша Н.М.

10 клас

І місце – Федорко Андрій, учень НВК №1, учителі Строюк М.Б., Кирилюк Л.В.,

ІІ місце – Танасієнко Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Омелянчук О.А.,

ІІІ місце – Кутасєвіч Анна, учениця НВК №3, учитель Кикоть В.М.

11 клас

І місце – Цвіль Віктор, учень НВК №1, учитель Кирилюк Л.В.

ІІ місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Павліщук К.П.,

ІІІ місце –   Троц Дмитро, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Мойсеєнко С.О.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

7 клас

I місце – Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,  учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце – Охремчук Олександр, учень НВК №1, учитель Ольшанська О.В.,

                Слюсар Алла, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.,

ІІІ місце – Салова Ольга, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.

8 клас

I місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія»,  учитель Пипич Н.В.,

ІІ місце – Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.,

                Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Андрійчук Н.А.,

ІІІ місце – Пінчаківська Валерія, учениця СЗОШ №2, учитель Грабовська Т.М.,

                Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

9 клас

I місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Бабась Марія, учениця НВК №1,  учитель Глоба С.Л.,

                Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.,

ІІІ місце – Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.,

                Галайдюк Аліна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

10 клас

I місце – Богатько Марія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

ІІ місце – Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Веремійчук О.Д.,

                Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

ІІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

                Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А.

11 клас

I місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.,

                Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Риндич О.Г., Касянчук В.І.,

ІІ місце – Чайка Діана, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

     Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 22 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2018
uCoz