Середа, 17.01.2018, 23:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть Ваш рівень володіння ІКТ
Всього відповідей: 105
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Грудень » 28 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
12:12
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

8 клас

І місце – Рибчинська Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.

ІІ місце – Будник Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.,

ІІІ місце – Пруська Ольга, учениця НВК №3, учитель Кислюк П.В.,

                Ніколайчук Валерія, учениця НВК №3, учитель Кислюк П.В.,

                Бородій Ярослав, учень ЗОШ №4, учитель Віцюк В.І.,

                 Богдан, учень СШ-інтернату, учитель Томашкевич О.П.

9 клас

І місце – Румянцева Марина, учениця ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.,

ІІ місце – Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Токмина В.В.,

ІІІ місце – Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учителі Колісецький В.І., Воронов В.О.,

                Андрійчук Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

10 клас

І місце – Крижанівський Дмитро, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.

ІІ місце – Філатов Вадим, учень НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

               Троц Дмитро, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук М.І.,

ІІІ місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.,

               Юзькова Валерія, учениця НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

                Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Самсоненко С.С.

11 клас

І місце – Штогріна Ірина, учениця ЗОШ №1, учитель Василишина Н.В.,

               Шиленков Михайло, учень НВК №1, учителі Колісецький В.І., Воронов В.О.,

ІІ місце – Заєць Аліса, учениця НВК №1, учитель Колісецький В.І.,

               Марчик Олександра, учениця НВК №1, учителі Колісецький В.І., Воронов В.О.,

ІІІ місце – Євтушок Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Михальчук І.І.,

               Горбатюк Владислав, учень СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.,

               Неручок Богдан, учень ЗОШ №8, учитель Громик Т.В.

АНГЛІЙСЬКА МОВА

8 клас

I місце – Беля Анастасія, учениця НВК №3, учитель Бакута І.А.

ІІ місце – Танасієнко Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

                Борисов Владислав, учень НВК №1, учитель Новікова Н.А.,

ІІІ місце – Ромасевич Назар, учень ЗОШ №1, учитель Закревська О.Ю.,

                Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Попович А.М.,

                Сергієнкова Ангеліна, учениця ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

                Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Василишина О.Д.,

                Дірей Назарій, учень НВК №1, учитель Костік М.В.,

                Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Янчук К.П.,

                Мазурець Олександр, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корженівська Л.В.

9 клас

I місце – Фомін Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

ІІ місце – Бухенко Олег, учень НВК №1, учитель Новікова Н.А.,

ІІІ місце – Мацюк Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Смажна Я.І.,

                Щука Дарія, учениця НВК №3, учитель Бакута І.А.

10 клас

I місце – Мартинюк Римма, учениця ЗОШ №1, учитель Яцюк Ю.В.,

ІІ місце – Іванюк Аліна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Білан Н.А.,

              Безкоровайна Мирослава, учениця НВК №1, учитель Новікова Н.А.,

ІІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Гребенюк В.М.,

              Василишина Аліна, учениця НВК №3, учитель Звенигородська О.Л.

11 клас

І місце – Белінська Анастасія, учениця НВК №1, учитель Савчук А.В.,

ІІ місце – Гуменюк Діана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гуменюк О.П.,

              Лісніковська Наталія, учениця НВК №3, учитель Бакута І.А.,

ІІІ місце – Сорока Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Закревська О.Ю.,

               Гуменюк Анна, учениця ЗОШ №4, учитель Шеремета С.А.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернат, учитель Поліщук С.О.

НІМЕЦЬКА МОВА

8 клас

I місце – Лаврук Іванна, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІІ місце – Колісецький Іван, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.

9 клас

I місце – Яковлєв Артем, учень НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

ІІ місце – Ярощук Владислав, учень СЗОШ №2, учитель Попович А.М.,

ІІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

                Карич Людмила, учениця НВК №3, учитель Таган Л.М.

10 клас

I місце – Дячук Андрій, учень ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІ місце – Козерацька Маргарита, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.,

ІІІ місце – Стрига Олександра, учениця НВК №3, учитель Головань Л.О.

11 клас

І місце – Шацька Леся, учениця НВК №3, учитель Таган Л.М.,

ІІ місце – Майдачевська Анастасія, учениця НВК №1, учитель Сідлецька М.Б.,

               Штогріна Ірина, учениця ЗОШ №1, учитель Сивопляс О.В.,

ІІІ місце – Колеснік Юлія, учениця НВК №3, учитель Таган Л.М.,

                Миронюк Тетяна, учениця НВК №3, учитель Таган Л.М.

ЕКОНОМІКА

9 клас

I місце – Кутасєвіч Анна, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.,

ІІ місце – Перерва Дмитро, учень ЗОШ №6, учитель Лукашук В.В.,

ІІІ місце – Остапчук Володимир, учень СЗОШ №2, учитель Слюсар А.М.

10 клас

I місце – Меленчук Віталій, учень СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.,

ІІ місце – Шумовецька Уляна, учениця НВК №1, учитель Лешкевич А.П.,

ІІІ місце – Лісовик Владислава, учениця ЗОШ №3, учитель Дубенець О.П.

11 клас

І місце – Машина Олена, учениця СЗОШ №2, учитель Лешкевич В.В.,

ІІ місце – Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Столярчук Г.В.,

ІІІ місце – Тимощук Дмитрій, учень ЗОШ №4, учитель Стойко О.А.

ПРАВОЗНАВСТВО

9 клас

I місце – Царик Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Карнаух М.В.,

ІІ місце – Демчук Віктор, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

               Гальчевська Анна, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

ІІІ місце – Губійчук Роман, учень ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Полупан О.Ф.

10 клас

I місце – Власюк Юлія, учениця СЗОШ №2, учитель Линник В.П.,

ІІ місце – Урсу Тетяна, учениця ЗОШ №1, учитель Гасюк Л.В.,

               Самкова Тетяна, учениця ЗОШ №3, учитель Діденко Т.В.,

               Слюсаренко Марія, учениця ЗОШ №6, учитель Сібагатова І.Г.,

ІІІ місце – Чайка Діана, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.,

                Юсков Євгеній, учень НВК №1, учитель Турлук Т.І.

11 клас

І місце – Попова Ярослава, учениця НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІ місце – Малихіна Аліна, учениця НВК №1, учитель Турлук Т.І.,

ІІІ місце – Тимощук Дмитрій, учень ЗОШ №4, учитель Андрощук І.О.,

                Король Олександра, учениця НВК №3, учитель Оніщук М.В.

ЕКОЛОГІЯ

10 клас

I місце – Захарчук Ярослава, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.,

ІІ місце – Ніколюк Максим, учень НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

11 клас

І місце – Царик Юлія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

ІІ місце – Лисай Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.,

               Гуменюк Анна, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.,

ІІІ місце – Турсунова Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

               Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернату, учитель Юхимець О.М.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 19 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2018
uCoz