Середа, 17.01.2018, 23:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 88
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Грудень » 14 » Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!
16:29
Вітаємо переможців та призерів ІІ(міського) туру Всеукраїнських учнівських олімпіад!

БІОЛОГІЯ

8 клас

І місце – Гуменюк Максим, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Пересунько Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

              Самкова Анастасія, учениця НВК №3, учитель Семенюк В.В.

ІІІ місце – Гурш Вікторія, учениця ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.

9 клас

І місце – Царик Олександра, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Лук’янчук Юрій, учень ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

               Щука Дарія, учениця НВК №3, учитель Семенюк В.В.,

ІІІ місце – Яржемський Валентин, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.,

               Неручок Діана, учениця ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.,

               Демчук Віктор, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.

10 клас

І місце – Гурський Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.,

               Самчук Вікторія, учениця ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.,

ІІІ місце – Дитинчук Любов, учениця НВК №1, учитель Білецька Н.С.,

               Сергієнко Сергій, учень ЗОШ №1, учитель Дечковська В.О.

11 клас

І місце – Євтушок Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.

ІІ місце – Гранатир Ігор, учень НВК №1, учитель Білецька Н.С.,

ІІІ місце – Лисай Ірина, учениця ЗОШ №8, учитель Пінчук Т.А.,

               Паренюк Анастасія, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.,

               Конончук Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гудкова Н.П.,

               Турсунова Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Гоненко А.О.,

               Островська Вікторія, учениця ЗОШ №4, учитель Віцюк В.С.

ХІМІЯ

7 клас

I місце – Кель Вікторія, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.

ІІ місце – Майданець Віталій, учень НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.,

              Кисельова Ангеліна, учениця ЗОШ №4, учитель Сідлецька О.М.,

ІІІ місце – Ольшанська Тетяна, учениця СЗОШ №2, учитель Месь О.В.,

              Червінська Дар’я, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

              Дудар Анатолій, учень ЗОШ №8, учитель Козікова Н.А.

8 клас

I місце – Богомолов Олег, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.

ІІ місце – Будник Марія, учениця СЗОШ №2, учитель Месь О.В.,

              Пересунько Андрій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

ІІІ місце – Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.

9 клас

I місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

ІІ місце – Кухарчук Анна, учениця НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.,

              Шуляк Максим, учень СЗОШ №2, учитель Месь О.В.,

ІІІ місце – Білокур Марія, учениця ЗОШ №1, учитель Шахрай Т.М.,

              Закренична Ольга, учениця ЗОШ №4, учитель Сідлецька О.М.

10 клас

I місце – Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Пасічник З.В.,

ІІ місце – Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

ІІІ місце – Гаєвська Богдана, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

               Самкова Тетяна, учениця ЗОШ №3, учитель Черниш В.В.,

               Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Месь О.В.,

               Криворчук Алла, учениця НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.

11 клас

І місце – Сербіна Анна, учениця НВК №3, учитель Кондратюк А.М.,

ІІ місце – Гранатир Ігор, учень НВК №1, учитель Свентозельська Т.П.,

               Євтушок Владислав, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

ІІІ місце – Конончук Сергій, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Корнієнко А.Е.,

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 18 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2018
uCoz