П`ятниця, 15.12.2017, 05:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 117
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка!
16:34
Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка!

5 клас

І місце – Смолінський Артем, учень НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Коваль А.І.

ІІ місце – Шевчук Анастасія, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Хомяк Людмила, учениця ЗОШ №6, учитель Камфорович О.І,

               Юзькова Вікторія, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.

ІІІ місце – Лукашук Олекксандра, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

               Водзінська Марія, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.,

               Фурман Катерина, учениця СШ-інтернат, учитель Самсонюк О.М.

6 клас

І місце – Свердлюк Діана, учениця НВК №3, учитель Мєшалкіна Т.С.

ІІ місце – Шабленко Аліна, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Колосович Валерія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель  Пипич Н.В.

ІІІ місце – Балагур Олександра, учениця ЗОШ №1, учитель Васик М.В.,

               Березюк Євгеній, учень СЗОШ №2, учитель Фурман І.О.,

               Вітюк Марина, учениця ЗОШ №6, учитель Карчевська Г.В.

7 клас

І місце – Євтушок Софія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич Н.В.

ІІ місце – Бондарчук Дар’я, учениця ЗОШ №6, учитель Карчевська Г.В.,                  

               Порубенська Вероніка, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.

ІІІ місце – Сидорчук Олена, учениця ЗОШ №1, учитель Ковальчук Н.М.,

                Рибак Анастасія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

                Годованець Іванна, учениця ЗОШ №4, учитель Малярчук Т.В.

8 клас

І місце – Рибчинська Анастасія, учениця  НВК «ЗОШ-гімназія», учителі Гук Л.Є., Касянчук В.І.

ІІ місце –   Куліш Дар’я, учениця СЗОШ №2, учитель Короташ Т.В.,

                Левчук Євгенія, учениця ЗОШ №8, учитель Братащук Г.П.,

                Бабась Марія, учениця НВК №1, учитель Глоба С.Л.

ІІІ місце – Ніколайчук Катерина, учениця ЗОШ №1, учитель  Скрипнюк О.В.,

                Сергієнкова Ангеліна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,                

                Лізанець Каріна, учениця НВК №3, учитель Михальчук М.В.

9 клас

І місце – Романова Анастасія, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Пипич О.В.

ІІ місце – Захуцька Анна, учениця ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

               Закренична Ольга, учениця ЗОШ№4, учитель Веремійчук О.Д.,

ІІІ місце – Брусенцова Олександра, учениця НВК №3, учитель Фомюк М.В.,

               Івич Ольга, учениця ЗОШ №8, учитель Громик О.А. 

               Барон Маргарита, учениця НВК №1, учитель Гуменна Л.С.         

10 клас

І місце –  Лисюк Ольга, учениця ЗОШ №1, учитель Скрипнюк О.В.

ІІ місце – Зінчук Дарія, учениця ЗОШ №3, учитель Лук’янчук Т.А.,

               Тимошишина Катерина, учениця НВК «ЗОШ-гімназії»,учитель Риндич О.Г.,

ІІІ місце – Семенюк Анастасія, учениця СЗОШ №2, учитель Кучерук І.В.,

               Федорчук Іван, учень ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

               Захарчук Ярослава, учениця НВК №1, учитель Войтюк Т.В.   

11 клас

І місце –   Кочергіна Інна, учениця НВК №1, учитель Кочергіна Л.М.

ІІ місце –  Маначина Яна, учениця НВК «ЗОШ-гімназія», учитель Гук Л.Є.,

                Скородинська Анастасія, учениця ЗОШ №8. Учитель Філінюк Н.В.

ІІІ місце – Стельмах Юлія, учениця СЗОШ №2, учениця Грабовська Т.М.,

                Кость Владислав, учень ЗОШ №3, учитель Юр’єва О.М.,

                Мартинюк Дарина, учениця ЗОШ №6, учитель Грищук О.В.,

                Коб’юк Володимир, учень СШ-інтернат, учитель Самсонюк О.М.

    Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування! Бажаємо нових злетів, натхнення, жаги до перемог!

Переглядів: 49 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2017
uCoz