Неділя, 18.08.2019, 09:53
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібні реформи в освіті?
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

    28 березня на базі Рівненського державного гуманітарного університету відбувся семінар-практикум для учителів трудового навчання та керівників гуртків технологічного профілю навчальних закладів міста з теми «Використання практико-орієнтованих технологій в процесі формування технологічних компетентностей учнів».

   Завідувач кафедри образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва художньо-педагогічного факультету кандидат педагогічних наук, професор Сташук О.А. провів екскурсію по навчальних кабінетах та майстернях, ознайомив із науково-методичною діяльністю кафедри. Локшук І.М., старший викладач кафедри провела майстер-клас з ручного ткацтва. Педагоги опанували нову технологію й отримали відповідні сертифікати.

    Познайомились шепетівчани з системою роботи своїх колег, завітавши до Рівненської дитячої художньої школи ім.. А.Мартиненка.

   «Доторкнутись до прекрасного» мали змогу, відвідавши Галерею європейського живопису «Євро-Арт». Незабутнє враження справила експонована в залі змінних експозицій виставка картин видатного українського художника Івана Труша.

... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: admin | Дата: 29.03.2019 | Коментарі (0)

    У СЗОШ№2 відбулося методичне об'єднання класних керівників 10-11 класів. Як допомогти дитині вибрати вірний шлях у майбутньому, стали самодостатньою, успішною людиною? Ці та інші запитання розглядали класні керівники 10-11 класів. Досвідом роботи зі старшокласниками ділилися класні керівники СЗОШ№2.

Переглядів: 19 | Додав: admin | Дата: 28.03.2019 | Коментарі (0)

    27 березня  2019 року в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» відбувся методично-інтерактивний семінар вихователів ЗДО «Програма «Впевнений старт» - фундамент успішної підготовки дітей до навчання в школі».

    Відкрила семінар Вознюк Л.С.,  завідувач Шепетівського ДНЗ №3 «Ластівка»  звернувшись до учасників з вітальним словом та наголосивши на важливості впровадження програми  «Впевнений старт» в розрізі реалізації завдань концепції «Нова українська школа». Завідувач розкрила питання розвивального середовища та провела оглядову екскурсію старших груп  «Смайлик» та «Вітамінка».

   Квест-гру «логіко-математичного напрямку», «Дорога до скарбу», програла з вихователями вихователь-методист Лазарєва Л.М.. Майстер – клас показали педагоги Покудіна Л.М. «Технологія складання інтелектуальних карт», Павлюк А.В. «Модистка головних уборів». Інтерактивні вправи які використовуються під час ранкового та вечірнього кола провели  з учасниками  Яковчук Н.П., Галінська Н.А.

    Атмосфера під час заходу була позитивна та невимушена. Всі педагоги ствердили, що до продовження впровадження програми «Впевнений старт» ГОТОВІ.

... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: admin | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)

     25 та 26 березня 2019 року  в спортивній залі НВК№1 проводились змагання з волейболу і тенісу настільного в залік Спартакіади працівників закладів загальної середньої освіти м. Шепетівки 2018-2019 н.р. За підсумками результатів змагань з волейболу переможцями стали  команди працівників ЗОШ№8 – І – місце; НВК№3 -ІІ- місце; ЗОШ№1 – ІІІ- місце, з тенісу настільного – НВК№3 – І-місце; ЗОШ№1 –ІІ – місце; СЗОШ№2 – ІІІ – місце. В загальному заліку,  за результатами трьох видів змагань Спартакіади ( шахи, волейбол,теніс настільний) перемогу вибороли працівники НВК№3 – І  місце; ЗОШ№1 – ІІ – місце; СЗОШ№2 – ІІІ – місце. Призери та переможці Спартакіади нагороджені грамотами управління освіти Шепетівської міської ради.

Переглядів: 41 | Додав: admin | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)

   16 та 23 березня було проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії; у якому взяли участь 575 абітурієнтів із Шепетівщини. Цьогоріч зросла кількість десятикласників, які взяли участь у тестуванні. Пробне ЗНО проводилось на базі двох закладів загальної середньої освіти: Шепетівського навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» та Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

    Ми вітаємо з успішним дебютом, як пункту пробного ЗНО, Шепетівську ЗОШ №6, колектив якої злагоджено та спокійно опанував особливості процедури проведення тестування!

    На пробні тестування з’явились 748 абітурієнтів із 770 зареєстрованих (явка склала 97 %). Явка учасників у Хмельницькій області – 95 % (зареєстровано 5627 осіб).

   Тестування пройшли без порушень процедури зі сторони всіх учасників процесу. Абітурієнти були дисциплінованими. Жодного звернення до медичного персоналу не зафіксовано. Робота залучених працівників була чіткою завдяки керівництву відповідальних за пункти пробного тестування Надії Василівни Качоровської та Наталі Миколаївни Щур.

   Пробне ЗНО стало генеральною репетицією перед основною сесією зовнішнього незалежного оцінювання, яка відбудеться у травні-червні 2019 р.

    У травні-червні абітурієнти м. Шепетівки складатимуть ЗНО з таких предметів:

... Читати далі »
Переглядів: 40 | Додав: admin | Дата: 26.03.2019 | Коментарі (0)

   У лютому 2019 р. Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 стала учасником Міжнародного проекту «Демократична школа: програма підтримки освітніх реформ в Україні», який реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда (Норвегія) у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи. Програма сприятиме впровадженню змін у школі з метою виховання активних громадян, які поважають права людини шляхом:

 • формування культури демократії в усіх учасників освітнього процесу;
 • навчання учнів, вчителів, адміністрації;
 • залучення батьків до всього, що робить школа;
 • інтеграції школи та громади.

    З метою реалізації Програми 20-21 березня 2019 р. до закладу приїхали тренери проекту Світлана Побережник (Житомир) та В’ячеслав Долід (Рівне), які презентували для громадськості міста зміст Прогами «Демократична школа».

    Було сформовано команду (робочу групу за участі учнів, батьків, вчителів, адміністрації), яка у тренінговій формі працювала над інструментом розвитку школи, провела діагностику шкільного середовища. Це дало змогу окреслити траекторію руху Шепетівської ЗОШ №6 до впровадження принципів демократії в освітньому процесі.

... Читати далі »

Переглядів: 26 | Додав: admin | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

    21.03. 2019 в Шепетівському ЗДО №8 «Калинонька» відбулося засідання школи ППД вихователів закладів дошкільної освіти м. Шепетівки. Актуальним було обговорення питання «Сучасні інноваційні технології – шлях до реалізації принципів наступності та перспективності в умовах НУШ». Завідувач  Дячук А.М., керівник школи ППД ознайомила учасників з розробкою концептуальних положень, що покликані змінити сутність освітнього процесу, як винятково важливо всебічно і правильно забезпечувати наступність початкової школи з дошкільним періодом розвитку дітей, враховуючи, що кожен попередній етап життя створює передумови для наступного.

   Ділились своїм досвідом з питання використання інноваційних технологій педагоги ЗДО № 2, 5, 11, 4, 9, 12.  Цікавими та змістовними були виступи на теми: «Метод наочного моделювання в мовленнєвій діяльності дошкільників », «Школа творчого музикування», «Художні фантазії талановитих і обдарованих».  Гарно підготувалися та виступили педагоги ЗДО № 3,6,8,10. В ході проведення  практичного кола вихователь-методист Кузінович І.П. провела вправи  «Горішок», «Сімейка», «Шоко-лате». Учасники заходу вчилися на практиці взаємодіяти на партнерських засадах та розробили методичні рекомендації щодо реалізації принципів компетентнісного  навчання. Підсумком заходу був відеоекскурс в групові приміщення щодо створення сучасного освітнього простору в закладах дошкільної освіти.

        

... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: admin | Дата: 24.03.2019 | Коментарі (0)

«Гра це іскра, яка запалює вогник допитливості.»

А.С.Макаренко

     Гра для дітей – це спосіб пізнання світу. Всім відомо, що у грі діти розвивають важливі компетентності, які будуть їм необхідні потягом усього життя.

    Саме темі гри був присвячений семінар у Шепетівській ЗОШ№3 для учителів іноземної мови початкових класів з проблеми «Нові аспекти в навчанні іноземної мови в умовах реалізації Концепції НУШ» на тему «Вивчення іноземних мов через гру.»

     Семінар розпочали із проведення уроку у 1 класі. Вчитель  англійської мови Петрук Олена Миколаївна дала урок на тему «My favourite food».

   Весь урок був побудований на використання ігрових технологій. Особлива увага приділялася використанню нової методики компетентнісного навчання НУШ «Шість цеглинок», яка спрямована на розвиток оперативної пам’яті, соціальних умінь і навичок. Діти навчалися через гру, намагалися вирішувати складні завдання, експериментували, творчо мислили. Все це прияло розвиткові комунікативних вмінь та навичок, які є найважливішими у вивченні іноземних мов.

     До уроку увійшли такі ігри, як «What’s missing?», «Bingo», «Stepping Stones» та багато інших. Урок завершився творчою роботою в групах, під час якої діти «готували» власну піцу. Щоб отримати начинку для піци вони виконували завдання, а лише тоді в них могла вийти смачна піца. Після уроку була проведена теоретична частина і обговорення поставлених питань.

... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admin | Дата: 22.03.2019 | Коментарі (0)

Шановні випускники та абітурієнти 2019 року! Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 16 та 23 березня:

 • 16 березня – з української мови і літератури;
 • 23 березня – з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.

    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання для випускників та абітурієнтів Шепетівщини проходитиме у Шепетівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (вул. Героїв Небесної Сотні, 56) та Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 (вул. Героїв Небесної Сотні, 98). Радимо заздалегідь ознайомитись із маршрутом та спланувати час на дорогу.

   У день проходження пробного ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів: паспорта (свідоцтва про народження), запрошення для участі у пробному ЗНО, квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

    Запрошення-перепустки, у яких зазначено адресу пункту тестування, час прибуття та дату пробного ЗНО розміщено у Ваших особистих кабінетах. Запрошення необхідно роздрукувати та взяти із собою.

    Допуск до пункту пробного ЗНО учасників тестування проходитиме упродовж 10.15-10.50. Учасники, які прибули пізніше 10 години 50 хвилин, до пункту не допускаються.

   Пробне ЗНО дає можливість ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання; підготуватися психологічно до пр ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: admin | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

     12 березня 2019 року  на спортивній базі НВК№1 відбувся міський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів «Козацький гарт». У змаганнях брали участь 120 учасників із  10 закладів загальної середньої  освіти. За підсумками фестивалю переможцями стали учні НВК№3, які посіли  І – місце, ІІ – місце за командою учнів ЗОШ№4, ІІІ – місце за командою НВК№1. Команди переможці  та учасники фестивалю нагороджені грамотами управління освіти Шепетівської міської ради.

Переглядів: 42 | Додав: admin | Дата: 15.03.2019 | Коментарі (0)

    12 березня  2019 року у ЗОШ №8 відбувся адресний семінар учителів української мови та літератури міста з питання «Практична риторика в шкільній практиці: класика чи інновація?».  Педагоги закладу  поділилися зі своїми колегами досвідом роботи щодо запровадження в освітній процес розділу «Практична риторика». На прикладі виступів учнів присутні переконалися у тому,  що доцільно у вивченні цього курсу застосовувати різні форми роботи: ділові ігри, монологи, дискусії тощо. Утому та напруженість допоміг зняти тренінг, підготовлений психологом закладу.

Переглядів: 47 | Додав: admin | Дата: 13.03.2019 | Коментарі (0)

    05 березня 2019 року в Будинку освіти відбувся міський етап ХV Всеукраїнського турніру юних журналістів. Упродовж двох раундів майбутні медійники демонстрували свої знання основ журналістики і вміння користуватися професійними методами і прийомами сучасних ЗМІ, прагнення висловлювати й доводити власну думку, аргументовано відстоювати свою точку зору на проблеми, пов’язані з життям школи, міста, України в цілому.

    Своїми враженнями поділилася призер турніру Кухарчук Анна, учениця НВК №1: «Мені здавалося, що ТЮЖ нічим не відрізняється від загальноприйнятих олімпіад. Тепер я розумію, що глибоко помилялася. Турнір – це не просто суха демонстрація наукової інформації, а фейєрія емоцій, командного ентузіазму та запеклої боротьби. Найбільше мені сподобався ІІ раунд «Дебати по-журналістськи». Було неймовірно цікаво співпрацювати із кожним учасником. Виступи були яскравими, живими та креативними. …»

    Підсумки турніру засвідчили високий рівень підготовки учнівської молоді при виконанні завдань, а також професіоналізм педагогів, які, оптимально використовуючи власний досвід та можливості позакласної роботи, зробили все можливе, аби озброїти своїх вихованців необхідними знаннями й навичками. На думку організаторів, творче змагання стало професійним майданчиком для майбутніх журналістів, дало змогу школярам проявити свої здібності та усвідомлено підійти до вибору майбутньої професії.

Вітаємо переможців  міського турніру юних журналістів –

команду «Шерлок Холмс»:

... Читати далі »

Переглядів: 42 | Додав: admin | Дата: 13.03.2019 | Коментарі (0)

Шановні, дорогі жінки – працівники освітніх закладів міста, ветерани педагогічної праці !!!

    Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята, яке приходить з ледь відчутним весняним подихом, уквітчане ніжними весняними квітами, зігріте першими теплими променями сонця – з Міжнародним Днем прав жінок і миру 8 Березня !

    Цей день символізує в світі ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, кохання, радість, надія, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Виконуючи свою високу місію, ви достойно і гордо несете це високе звання! І в освітній галузі, яка представлена переважною більшістю жінок, без вас, шановні, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте щоденні робочі будні яскравими фарбами своєї творчості, спонукаєте для шляхетних вчинків і добрих справ своїх учнів і вихованців.

   То ж нехай не тільки в цей святковий день, а й завжди, вас цінують і люблять, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Міцного вам здоров’я, жіночого щастя, благополуччя і добра!

 З повагою начальник управління освіти виконкому Шепетівської міської ради      Л.І. Тихончук,

             завідувач методичним кабінетом                                              Г.Г.Петрук

... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admin | Дата: 07.03.2019 | Коментарі (0)

   01.03.2019 у НВК№1 відбулась міська Спартакіада допризовної молоді, присвячена Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. У змаганнях брали участь 50 учасників із десяти закладів загальної середньої освіти, запрошені 6 учасників бойових дій із Шепетівської спілки Афганістану. Переможцями Спартакіади у загальному заліку стали учні НВК№1, ІІ - місце команда СЗОШ№2, ІІІ – НВК№3.

     Команди переможці та призери змагань у загальнокомандному заліку нагороджені кубками  і грамотами , а учасники змагань в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.

Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 04.03.2019 | Коментарі (0)

    26 лютого 2019 року у НВК «ЗОШ-гімназія» відбулося засідання дидактичної майстерні вчителів української мови та літератури міста. Педагоги школи-гімназії поділилися зі своїми колегами досвідом роботи щодо запровадження в освітній процес модернізовані форми роботи підготовки випускників 9-х, 11-х класів до ДПА, ЗНО.

   Зустріч пройшла творчо та результативно. В учителів була можливість відчути себе в ролі своїх вихованців, попрацювати над розв'язанням тестів та завдань підвищеного рівня складності. Утому та напруженість допоміг зняти тренінг, підготовлений соціально-психологічною службою закладу. Наприкінці засідання учасники дидактичної майстерні отримали добірки матеріалів щодо запровадження нововведень у своїх закладах освіти.

Переглядів: 44 | Додав: admin | Дата: 04.03.2019 | Коментарі (0)

      26 і 28 лютого 2019 року в НВК №1  відбувся Чемпіонат міста з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат, присвячений 75-ій річниці визволення міста Шепетівки від фашистських загарбників. У змаганнях брали участь команди із десяти закладів загальної середньої освіти у кількості 112 учасників. Керівництво змаганнями здійснювалось управлінням у справа сім’ї, молоді та спору Шепетівської міської ради.

      Переможцями та призерами змагань стали:

 • (серед юнаків) молодша група  1- місце НВК№1, ІІ – місце ЗОШ№3, ІІІ – місце ЗОШ№8;
 • (серед юнаків) старша група І – місце НВК№1, ІІ – місце НВК№3, ІІІ – місце ЗОШ№8;
 • (серед дівчат) молодша група  І – місце НВК№1, ІІ – місце ЗОШ№3, ІІІ – місце ЗОШ№8;
 • (серед дівчат) старша група І – місце НВК№1, ІІ – місце ЗОШ№3, ІІІ – місце СЗОШ№2.

      Команди – призери  нагороджені грамотами та  медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

... Читати далі »

Переглядів: 38 | Додав: admin | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

     27 лютого 2019 року у ЗОШ 1 відбувся обласний семінар з чирлідингу. Учасників семінару привітав голова чирлідингу і чирспорту України Боляк Андрій Анатолійович. Він наголосив, що сьогоднішня "молодь Z" потребує нових форм саморозвитку. І саме чирлідинг є таким видом спорту. Гостей семінару привітала команда дівчат-чирлідерів ЗОШ 1 із новою програмою. Тренер сьогоднішнього тренінгу Олексій Юрійович Шуляков разом із Боляком Андрієм Анатолійовичем показали базові рухи, станти, піраміди, акробатичні елементи. Учасники семінару отримали  сертифікати  про підвищення кваліфікації з освоєння нового спортивного напрямку та позитивні емоції. Щиро дякуємо спонсору заходу -  офіційному дистриб'ютору  #ТМ_Рудь Волоткевичу Ігорю Васильовичу - за підтримку чирлідерів ЗОШ№1.

          

           

         

Переглядів: 47 | Додав: admin | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

     26 лютого на базі Шепетівського міського ІРЦ відбулося чергове засідання постійнодіючої школи "Інклюзивна освіта" з питання: "Інклюзивне навчання як один із пріоритетних напрямів забезпечення рівного доступу до освіти". 
     Основною метою школи було забезпечення науково-методичної, консультативно-роз'яснювальної роботи серед адміністрації, педагогічних працівників, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти, щодо права дітей з особливими потребами. В ході засідання учасники школи мали змогу підвищити свій рівень професійної компетентності у роботі з дітьми з особливими потребами, сформувати володіння сучасними уявленнями про науково-методичне забезпечення та механізми практичної роботи з дітьми з ООП, обговорити актуальні питання впровадження інклюзивного навчання в умовах сучасних навчальних закладів.

Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 28.02.2019 | Коментарі (0)

В землі віки лежала мова

І врешті вибилась на світ.

О мово! Ніжна, колискова!

Прийми мій радісний привіт!

Навік пройшла пора безславна,

Цвіти і сяй, моя державна!...

     Мова – це скарбниця духовних надбань нації, досвіду співжиття, праці і творчості попередніх поколінь. У її глибинах – філософський розум, витончений естетичний смак, поетичність, сила надзвичайної чутливості до найтонших переливів людських почуттів і явищ природи. Разом із тим, мова – це і своєрідний оберіг звичаїв і традицій, запорука інтелектуального зростання, розвою та поступу народу в загальносвітовому житті. Вона характеризується єдністю, взаємозв’язком та взаємозалежністю всіх її складових.

     Традиційно в цей день у закладах освіти міста проводиться ряд заходів, зокрема:

 • оформлено інформаційні стенди «Мова наша – серце наше!» та виставки в читальних залах «До мови серцем доторкнись»;
 • презентовано словникові світлиці «Як парость виноградної лози плекайте мову…»;
 • проведено конкурси «Знавці рідної мови» та «Вишиванка для Оксанки та Іванка» у ЗДО №7 «Дюймовочка» з дітьми старшого дошкільного  віку логопедичної групи та середньої групи;
 • проведено філологічні сесії (ЗОШ №1), методичні флешмоби «Плекаймо слово!»(НВК №1); мовні квести «Мова – серце на ... Читати далі »
Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 24.02.2019 | Коментарі (0)

     Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

 • про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;
 • про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;
 • про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачених статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

    У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефоном «гарячої лінії» Управління СБУ Хмельницькій  області (0382) 65-12-57, 65-72-73, або скористатися електронною скринькою usbu_hml@ssu.gov.ua. Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

Прес-група Управління СБУ у Хмельницькій області

Переглядів: 34 | Додав: admin | Дата: 21.02.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 22 23 »
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2019
uCoz