Неділя, 18.08.2019, 09:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть Ваш рівень володіння ІКТ
Всього відповідей: 105
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


Головна » Архів матеріалів

Ми птиці інформаційного простору. Іншого в нас немає.

Л.Костенко

      21 жовтня 2016 року відбулося виїзне засідання Школи управління керівників ЗНЗ з питання «Хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент для підготовки якісного керівника» в Заліщицьку державну гімназію (директор – Войчишина Олександра Дмитрівна) Тернопільської області.

      Директори шкіл мали змогу познайомитися із діяльністю закладу, зокрема використання педагогами гімназії хмарно-орієнтованих навчальних технологій у навчально-виховному процесі в урочний та позаурочний час.

      Дякуємо адміністрації СЗОШ№2 за організацію та проведення Школи управління.

... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: admin | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

     9 жовтня цього року в місті Хмельницкому на базі обласного еколого-натуралістичного центру відбулася  дитяча науково-практичная конференція з питань виконання школярами Хмельниччини дитячих науково-дослідницьких робіт в галузі природничих наук, сільського та лісового господарства. Шепетівку  на цьому заході презентували двоє учнів: Троц Віталій, вихованець гуртка "Юні кінологи" Шепетівського міського ЦЕНТУМ, з роботою «Психологічні особливості дресирування собак породи «чорний тер’єр» з урахуванням внутрішньопородних типів» (науковий керівник Беляєва О.М.) та Кутасєвич Анна, учениця 8-А класу НВК №3, з роботою «Особливості розмноження і відтворення деревних рослин Шепетівського лісового господарства» (науковий керівник Семенюк В.В.).

      Обоє учасники  були відзначені грамотами за творчий підхід до виконання завдань дослідницько-натуралістичної роботи та змістовну презентацію її результатів на конференції. Обмін досвідом виконання робіт, консультації з науковцями та фахівцями в галузі екології, біології, сільського й лісового господарства, а також педагогів і провідних науковців надало заходу актуальності та своєчасності. Зустріч з цікавими співрозмовниками та доброзичлива атмосфера допомогли кожному учаснику стати переможцем.

Переглядів: 109 | Додав: admin | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

      20 жовтня 2016 року в ДНЗ №1  «Перлинка» відбулося засідання адресного семінару для вихователів-методистів та вихователів дошкільних навчальних закладів міста  з проблеми «Навчання дошкільників іноземної мови».

     В ході ділової гри « Англійська в ДНЗ – місія неможлива?» педагоги обговорили проблему, доцільність й актуальність навчання дітей дошкільного віку англійській мові. Чітко   обгрунтувала аспекти навчання дошкільників англійській мові на основі досвіду роботи ДНЗ «Червона квіточка» міста Маріуполя керівник гуртка «Happy English» Клос Г.В.  Окремим питанням, що хвилювало педагогів, було підбір програм та методик навчання іноземної мови. Цю проблему розкрила вихователь-методист ДНЗ№1 Олійник Т.М.

      Погляд психологічної служби на питання вивчення іноземної мови з раннього віку презентувала практичний психолог Ковальчук Д.А. Під час практичного блоку семінару вихователі переглянули заняття в старшій групі на тему «Погода», а також були залучені до виконання цікавих завдань на англійській мові, які підготувала вихователь Клос Г.В.

      МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА "Англійська мова для дітей: методики" - programi.pptx

... Читати далі »

Переглядів: 126 | Додав: admin | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

       18 жовтня 2016 року відбулося засідання динамічної групи вчителів української мови та літератури з питання «Основи SEO-оптимізації та просування блогу в мережі Інтернет. Використання хмарних сервісів та відеохостингів» (керівник Громик О.А., заступник директора з виховної роботи ЗОШ №8).

        Учасники мали змогу познайомитися з перевагами використання «Хмарних технологій» у педагогічній діяльності та  практикуватися у створенні блогів, онлайн-документів, таблиць за допомогою сервісу Google.

        За період роботи динамічної групи всі вчителі української мови та літератури ЗНЗ міста створили власні блоги, з метою обміну досвідом роботи.

Переглядів: 113 | Додав: admin | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

    У ДНЗ№7 «Дюймовочка» 18 жовтня 2016р. було проведено засідання творчої лабораторії учителів початкових класів та вихователів ДНЗ з питання «Готовність дітей 6-річного віку до школи. Проведення моніторингових досліджень дошкільників та учнів початкових класів», керівник - Кузмінська Л.В., методист методичного кабінету управління освіти.

     Проблема наступності між дошкільною, початковою ланками – одна із складних проблем освіти. Ці проблеми зорієнтовані передусім на інтеграцію двох ланок освіти, на усунення суперечок між запитами школи і програмними можливостями ДНЗ.

    Актуальна проблема сьогодення - встановити наступність на державному рівні між дошкільними навчальними закладами і початковою школою, а також визначити форми роботи з дітьми. Оскільки головним напрямом державної політики у сфері виховання проголошено особистісно орієнтований підхід до дитини, то пріоритетними в оцінці ефективності виховання мають бути гуманітарні критерії благополуччя і розвитку дитини як особистості. Отже, основне педагогічне завдання – створити сприятливі умови для повноцінного життя дошкільника, для реалізації ним свого природного потенціалу (фізичного, психологічного, соціального), для прояву свого індивідуального обличчя.

    До обговорення проблемного питання, а саме «Проведення моніторингових досліджень дошкільників та учнів початкових класів» долучилися як вчителі початкових класів, вихователі так і практичні психологи закладів. Під час заходу педагоги переглянули заняття логіко-математичного спрямування «В гостях у Ріпки» вихователя Павлючик С.М., проаналізували форми та методи, використані вихователем та рівень підготовки дітей 6-річного віку до школи на початку навчального року. В ході обговорення ви ... Читати далі »

Переглядів: 126 | Додав: admin | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

      18 жовтня в дошкільному навчальному закладі №4 «Світлячок» відбулося заняття майстер-класу для вихователів міста - майстер-клас вихователя з фізичного виховання Голосієнко В.П. з проблеми «Альтернативні підходи до організації сучасного фізкультурного заняття».

      Поряд з традиційними засобами фізичного виховання, оздоровлення дошкільників у практиці педагог використовує такі засоби, як фітбол-гімнастика – вправи з використанням м’яча, що має певні властивості (розмір, колір, запах, пружність), які застосовуються з оздоровчою метою; стретчинг – система вправ, заснована на статичних розтягненнях м’язів тіла і хребта, яка дає змогу запобігати порушенню постави, має оздоровчий вплив на весь організм, допомагає активізувати його захисні сили.

       У практичній частині Голосієнко В.П. провела заняття на тему «Школа космонавтів» та представила відео сюжет на тему «Промінчики твого здоров’я».

Переглядів: 168 | Додав: admin | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)

       18 жовтня у Шепетівському навчально-виховному комплексі №2 «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів - гімназія» відбувся семінар вчителів-логопедів з проблеми «Розвиток зорово – просторових уявлень в учнів з порушенням письма». Метою семінару було створення умов у навчально – корекційному процесі для попередження та усунення порушень письма в учнів.

       Керівник семінару Л.М. Калюжна, вчитель-логопед управління освіти, ознайомила учасників семінару з основними поняттями проблеми, обґрунтовано висвітлила теоретичні основи логопедичної роботи з усунення порушень письма, презентувала систему вправ і завдань з розвитку зоро-просторових уявлень, провела ряд цікавих вправ з елементами тренінгу.

       З характеристикою порушень письма в учнів ознайомила дефектолог ДНЗ №2 Н.С. Щука. Інформувала про сформованість зорово – просторових уявлень як одну із передумов розрізнення та засвоєння літер учнями, вчитель – логопед ДНЗ №2 Ю.М. Колесник. Окреслила зміст і прийоми колекційної роботи з виправлення порушень писемного мовлення, вчитель – логопед ДНЗ №7 Т.Г. Яркова.

       Учасники семінару ділились досвідом роботи з розвитку зоро-просторових уявлень в учнів з порушенням письма. Завершальним етапом семінару стало обговорення та підведення підсумків заходу, висловлення власних думок, вражень, побажань.

Переглядів: 145 | Додав: admin | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

УВАГА! 

Вибори голови міської ради лідерів учнівського самоврядування!

Голосування відбудеться до 26 жовтня 2016 року на сторінці у VK за адресою: https://vk.com/id387582106  

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ МІСЬКОЇ РАДИ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ДИНИСЮК АЛІНА

      Народилася - 5 січня 2002 p. Учениця (староста) 9-А класу Шепетівської ЗОШ№1 ім.М.Островського.

      Лідер учнівського самоврядування. Брала участь у всеукраїнських конкурсах. Активний учасник у житті школи і класу. Організатор та ведуча багатьох шкільних та міських заходів. Дуже відповідальна у виконанні будь-яких завдань, генератор ідей, організована, цілеспрямована. Обіцяю і виконую, маю лідерські здібності. Графік мого дня дуже яскравий та напружений, завжди з гарнім настроєм, постійно навчаюсь новому і готова дo змін. Захоплююсь хореографією, фотографією, журналістикою, займаюсь спортом і люблю читати. У мене мало вільного часу, т ... Читати далі »

Переглядів: 137 | Додав: admin | Дата: 19.10.2016 | Коментарі (0)

      Як добре, коли  є можливість залучити дитину до справжнього позитивного життя на заміну віртуального світу всіляких гаджетів. Як важливо навчити дитину  виживати у природних умовах, опановувати себе у екстремальних ситуаціях та просто буди здоровим і сильним. Таку можливість дасть ПЛАСТ. Якщо Пласт для Вас – "темний ліс" і Ви не розумієте, що Вам там робити, знайдіть час побувати на пластовому святі, піти з пластунами в мандрівку або допоможіть провести змаг, поїдьте на табір, тощо, тільки зробіть це із щирим зацікавленням і бажанням відчути на собі "чар пластування".  Українці повертаються до скаутських організацій. 12 жовтня 2016 року в приміщенні Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості відбувся міськрайонний форум ПЛАСТу під назвою «Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!». Під час форуму  досвідчені пластуни провели цікавий квест, в якому взяли участь учні НВК№1 (ІІ місце), НВК№3 (ІІІ місце) та пластуни Шепетівського району (І місце).

      Захід відбувся задля об'єднання зусиль органів влади та неурядових організацій в рамках активізації національно-патріотичного виховання молоді та популяризації пластового руху в Шепетівці. Під час заходу присутні були поінформовані про діяльність Національної скаутської організації України «ПЛАСТ»: куди рухається і чого прагне організація на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях; обговорено основні завдання з реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки. Національна скаутська організація «Пласт» підписала договір про співпрацю з Міністерством освіти і науки України. Цим українська влада визнала визначні здобутки «Пласту» у національно-патріотичному вихованні молоді. Нині організація має шість тисяч членів в Україні і дес ... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: admin | Дата: 17.10.2016 | Коментарі (0)

 Шановні чоловіки, прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України!
        Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави. Немає більш благородної місії як захист свого народу і Батьківщини.
        Ви докладаєте максимум зусиль для реалізації державної програми у підготовці учнів до захисту В ... Читати далі »
Переглядів: 93 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

          12 жовтня на базі дошкільного навчального закладу №12 «Ялинка» відбувся методично – інтерактивний семінар для вихователів міста на тему «Формування мовленнєвої компетентності дошкільників засобами гри».

         Під час семінару педагоги поповнили свій багаж знань вимогами  Державного стандарту дошкільної освіти щодо формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку, особливостями  організації  занять  у дошкільнят для  формування мовленнєвої  компетенції.

         Під час практичного блоку семінару вихователі переглянули заняття в старшій групі, яке підготувала вихователь Довбня А.В. По завершенню  роботи семінару  педагоги  обмінялись висловами відомих людей про мову.

Переглядів: 122 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Номінація «Кращий учитель» - Кочергіна Ліна Миколаївна, учитель української мови і літератури Шепетівського НВК №1

Переглядів: 257 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращу модель навчального закладу!

І місце - колектив  Шепетівського НВК №3 в номінації на кращу модель НВК.

І місце  -  колектив Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 в номінації на кращу модель міських ЗОШ.

ІІІ місце – колектив Шепетівського НВК №1 «ЗОШ та ліцей ім. М.Дзявульського в номінації на кращу модель гімназії, колегіуму, ліцею.

ІІІ місце – колектив Шепетівського НВК «ЗОШ – гімназія» в номінації на кращу модель гімназії, колегіуму, ліцею.

     Наказ ХОІППО № 152-но від 10.10.2016 "Про підсумки обласного конкурсу на кращу модель навчального закладу" - Nakaz_152_no.docx

Переглядів: 116 | Додав: admin | Дата: 13.10.2016 | Коментарі (0)

       11 жовтня на базі Шепетівської ЗОШ №3 відбулося засідання адресного семінару вчителів зарубіжної літератури, української мови та літератури з проблеми  «Теоретичний аспект компаративної компетентності учнів у процесі вивчення літератури. Педагогічні умови й педагогічна спрямованість діяльності вчителя та учнів, що вимагає компаративний підхід у вивченні літератури». Керівник семінару О.М. Юр’єва,  учитель української  мови і літератури ЗОШ №3, наголосила, що компаративний метод – це метод майбутнього, який допомагає сформувати творчого читача із самостійним критичним мисленням.

      Учасники семінару в ході роботи опрацювали зміст і завдання компаративної лінії, що окреслені Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти; обґрунтовано висвітлили у своїх виступах теоретичний аспект компаративної компетентності учнів. Учителі-філологи, опрацювавши методичні матеріали, створили модель супроводу з конструювання уроку української та зарубіжної літератури, що забезпечить компаративний підхід у вивченні літератури в основній і старшій школі.

       Теоретичний аспект компаративної компетентності учнів у процесі вивчення літератури - seminar.ppt

Переглядів: 101 | Додав: admin | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)

      11 жовтня 2016 року на базі Шепетівського НВК №1 відбувся міський семінар учителів іноземної мови початкових класів з проблеми «Особливості навчання іноземної мови на початковому етапі за оновленими програмами. Створення портфоліо учня – сучасна форма контролю навчальних досягнень учнів з іноземної мови в початкових класах».

        Педагоги відвідали урок у 4 класі на тему «Дозвілля», обговорили доцільність та актуальність ведення європейського мовного портфоліо учня.

        Окремим питанням, що хвилювало вчителів, було навчання іноземної мови за оновленими програмами початкової школи.

        По завершенню роботи учасники семінару обговорили найактуальніші проблеми, що виникають у  роботі вчителя іноземної мови.

       ЄВРОПЕЙСЬКЕ МОВНЕ ПОРТФОЛІО - Portfolio.pptx

... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: admin | Дата: 12.10.2016 | Коментарі (0)

Скажи мені – і я забуду,

покажи мені – і я запам’ятаю,

залучи мене – і я навчусь

Конфуцій

       07 жовтня 2016 року відбувся виїзний семінар  практичних психологів та соціальних педагогів  навчальних закладів міста у формі інтерактивного квесту з питання «Готовність першокласника до нових умов навчання у школі. Роль психологічної служби у забезпеченні сприятливого адаптаційного процесу»

      Проведення даного заходу передбачало  організацію проектної діяльності, виконання найрізноманітніших завдань:швидкої та чіткої відповіді на поставлені запитання, креативності та нестандартності мислення при розв’язанні психологічних ситуацій, командне вирішення поставлених питань, розгадування кросворду.   

      Під час проведення  квесту учасники розглянули проблеми та компоненти психологічної готовності першокласників, визначили перші шкільні труднощі: проблеми адаптації, обмінялись досвідом роботи з педагогами, батьками, у ході формування психологічної готовності дитини до школи

       Від гри учасники квесту  отримали велику кількість позитивних вражень, дружні усмішки, можливість творчого самовираження, командну підтримку.

... Читати далі »

Переглядів: 113 | Додав: admin | Дата: 11.10.2016 | Коментарі (0)

     06 жовтня 2016 року на базі ДНЗ №11 «Дзвіночок» відбулось засідання школи  професійної адаптації молодих педагогів    дошкільних навчальних  закладів м.Шепетівки з питання  «Планування освітнього процесу у сучасному дошкільному  навчальному закладі».

     Під час роботи даного заходу  вихователі  мали змогу ознайомитись з документами, які регламентують організацію навчально-виховного процесу, з вимогами основних принципів планування, переглянути інтегроване  заняття в середній групі  «Осінні кольори», яке презентувала Давидюк О.М.

      По завершенню роботи учасники  розглянули та обговорили труднощі, що виникають у роботі молодого педагога, ознайомились з методичною літературою з питань планування  і організації освітньо- виховного процесу.

Переглядів: 125 | Додав: admin | Дата: 07.10.2016 | Коментарі (0)

Шановні учасники олімпіади! 6 жовтня відбудеться вебінар з розбору задач 2 туру. Початок вебінару – о 15.30 за адресою http://aconnect.hoippo.km.ua:8080/olimp
   Запис вебінару буде доступний з 7 жовтня 2016 року. Дорозв'язування задач 2 туру також передбачається. Третій тур стартуватиме 10 жовтня 2016 року о 12 годині.

 

Переглядів: 153 | Додав: admin | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

    Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-514 від 30.09.2016р. "Про особливості викладання математики (рівень стандарту) в 10-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів" - 1_9-514.pdf

Переглядів: 96 | Додав: admin | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

       Вітаємо з перемогою у фінальному етапі конкурсу науково-дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів, вихованця НВК№1  Паєвського Дмитра. Наукова робота «Дослідження залежності ефективності теплового екрану від його площі», яку він написав під керівництвом вчителя фізики НВК№1 Ободянського В.В. отримала схвальну оцінку журі та нагороджена дипломом ІІ ступеня.

        Вітаємо юного науковця та його наставника з прекрасним виступом в м.Києві та першою науковою перемогою.

Переглядів: 123 | Додав: admin | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 »
Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2019
uCoz