Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Березень » 27

27 березня  2019 року в Шепетівському ДНЗ №3 «Ластівка» відбувся методично-інтерактивний семінар вихователів ЗДО «Програма «Впевнений старт» - фундамент успішної підготовки дітей до навчання в школі».

Відкрила семінар Вознюк Л.С.,  завідувач Шепетівського ДНЗ №3 «Ластівка»  звернувшись до учасників з вітальним словом та наголосивши на важливості впровадження програми  «Впевнений старт» в розрізі реалізації завдань концепції «Нова українська школа». Завідувач розкрила питання розвивального середовища та провела оглядову екскурсію старших груп  «Смайлик» та «Вітамінка».

Квест-гру «логіко-математичного напрямку», «Дорога до скарбу», програла з вихователями вихователь-методист Лазарєва Л.М.. Майстер – клас показали педагоги Покудіна Л.М. «Технологія складання інтелектуальних карт», Павлюк А.В. «Модистка головних уборів». Інтерактивні вправи які використовуються під час ранкового та вечірнього кола провели  з учасниками  Яковчук Н.П., Галінська Н.А.

Атмосфера під час заходу була позитивна та невимушена. Всі педагоги ствердили, що до продовження впровадження програми «Впевнений старт» ГОТОВІ.

... Читати далі »

Переглядів: 530 | Додав: admin | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)

25 та 26 березня 2019 року  в спортивній залі НВК№1 проводились змагання з волейболу і тенісу настільного в залік Спартакіади працівників закладів загальної середньої освіти м. Шепетівки 2018-2019 н.р. За підсумками результатів змагань з волейболу переможцями стали  команди працівників ЗОШ№8 – І – місце; НВК№3 -ІІ- місце; ЗОШ№1 – ІІІ- місце, з тенісу настільного – НВК№3 – І-місце; ЗОШ№1 –ІІ – місце; СЗОШ№2 – ІІІ – місце. В загальному заліку,  за результатами трьох видів змагань Спартакіади ( шахи, волейбол,теніс настільний) перемогу вибороли працівники НВК№3 – І  місце; ЗОШ№1 – ІІ – місце; СЗОШ№2 – ІІІ – місце. Призери та переможці Спартакіади нагороджені грамотами управління освіти Шепетівської міської ради.

Переглядів: 601 | Додав: admin | Дата: 27.03.2019 | Коментарі (0)