Вівторок, 21.11.2017, 07:37
Вітаю Вас Гість | RSS

Шепетівський ММК

Меню сайту
Наше опитування
Як Ви ставитесь до 12-річного терміну навчання?
Всього відповідей: 117
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Статистика




Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!
Годинник


"Алея педагогічної слави"

       Наказом управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 127-НВ від 26.09.2007 з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці та підвищення престижності вчительської професії створено "Алею педагогічної слави".
       Положення про «Алею педагогічної слави» - Pologenya_Aleya_Slavu.doc 
    На "Алею педагогічної слави" занесені:
  1. Руда Надія Миколаївна, ветеран педагогічної праці. Відмінник народної освіти. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко», вчитель-методист, 17 років очолювала освітянську галузь міста.
  2. Стародубець Ксенія Єрмолаївна, ветеран педагогічної праці, вчитель початкових класів середньої школи №5. Заслужений вчитель Української РСР. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко» (на жаль, померла в 2008р.).
  3. Желєзнякова Лідія Георгіївна, ветеран педагогічної праці, вчитель фізики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора.
  4. Трохимчук Ганна Григорівна, ветеран педагогічної праці, вчитель початкових класів середньої школи №2. Відмінник народної освіти. Нагороджена медаллю «А.С.Макаренко».
  5. Майдачевська Галина Пилипівна, ветеран педагогічної праці, вчитель історії навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №3. «Заслужений вчитель Української РСР».
  6. Бєглова Лариса Петрівна, ветеран педагогічної праці, вчитель російської мови та літератури навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України. Нагороджена медаллю «А.С. Макаренко», вчитель-методист.
  7. Майзліш Марко Семенович, вчитель математики навчально-виховного об’єднання «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Островського» №2. Відмінник народної освіти, вчитель-методист.
  8. Ковальський Леонід Савович, ветеран педагогічної праці, вчитель предмету «Захист Вітчизни» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6. Нагороджений орденом «За службу Батьківщині в Збройних Силах» ІІІ ступеня, вчитель-методист.
  9. Тихончук Людмила Іванівна, вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», вчитель-методист.
  10. Зайцева Тетяна Григорівна, вчитель біології навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Заслужений вчитель України. Нагороджена орденом «За заслуги ІІІ ступеня», вчитель-методист.
  11. Новікова Неля Анатоліївна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Національний переможець програми «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні», вчитель-методист.
  12. Швець Зінаїда Володимирівна, вчитель англійської мови навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Національний переможець програми «Українсько-американські премії за досягнення у викладанні», старший вчитель.
  13. Уткіна Наталія Петрівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу№1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», вчитель-методист.
  14. Біленька Оксана Миколаївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військовою підготовкою». Переможець Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник-2004», ІІ місце в номінації «Класні керівники 5-11 класів гімназій, ліцеїв, колегіумів, коледжів», старший вчитель.
  15. Лешкевич Алла Павлівна, вчитель географії навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
  16. Щербіюк Лариса Геннадіївна, вчитель трудового навчання навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
  17. Гудкова Надія Петрівна, вчитель біології навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія». Відмінник освіти України, вчитель-методист.
  18. Біла Наталія Федорівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія».Дипломант сьомого міжнародного конкурсу з української мови, нагороджена премією Олександра Мороза, вчитель-методист.
  19. Можейко Галина Опанасівна, директор навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Заслужений працівник освіти України, вчитель-методист.
  20. Бунечко Неля Йосипівна, начальник управління освіти (2006-2011рр.). Відмінник освіти України, нагороджена Хмельницькою обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації "Кращий начальник міського управління освіти / районного відділу освіти", вчитель-методист
  21. Лоєва Наталія Василівна, голова міської організації профспілки працівників освіти. Заслужений працівник профспілки працівників освіти і науки України, «Срібна відзнака».
  22. Королькова Галина Андріївна, методист центру дитячо-юнацької творчості, призер Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» в номінації «Методист позашкільного закладу».
  23. Воропай Наталія Іванівна, директор міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Відмінник освіти України. Нагороджена нагрудним знаком «А.С.Макаренко», вчитель-методист.
  24. Качоровська Надія Василівна, директор навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія". Відмінник освіти України, Лауреат обласного конкурсу "Управлінський оскар", нагороджена Хмельницькою обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації "Кращий директор загальноосвітнього навчального закладу", вчитель-методист.
  25. Гринь Олена Володимирівна, вихователь-методист, вихователь дошкільного навчального закладу №3 "Ластівка". Нагороджена Хмельницькою обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації "Кращий вихователь".
  26. Манійчук Тетяна Леонідівна, директор Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, переможець Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності "Джерело творчості-2012" в номінації "Директор позашкільного навчального закладу", Відмінник освіти України.
  27. Гоняк Оксана Василівна, вчитель російської мови та світової літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Островського, лауреат конкурсу "Учитель року-2013", старший вчитель.
  28. Шахрай Наталія Володимирівна, завідувач дошкільного навчального закладу №11 "Дзвіночок". Нагороджена Хмельницькою обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації "Кращий завідувач дошкільного навчального закладу".
  29. Ніколайчук Алла Дмитрівна, вчитель початкових класів навчально-виховного комплексу №3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою". Переможець VI Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року", вчитель-методист.
  30. Кирилюк Людмила Валентинівна, вчитель математики навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Переможець Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник року", нагороджена Хмельницькою обласною премією ім. Миколи Дарманського в галузі освіти та науки у номінації "Кращий класний керівник", старший учитель.
  31. Горбань Надія Костянтинівна, вчитель географії навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року", вчитель-методист.
  32. Попович Олег Миколайович, директор центру дитячої та юнацької творчості. Переможець Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" в номінації "Директор міського позашкільного навчального закладу", Всеукраїнського конкурсу "Граймо разом".
  33. Кочергіна Ліна Миколаївна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України Миколи Дзявульського», учитель-методист.
  34. Пипич Ніна Василівна, учитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу №2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія", Відмінник освіти України, учитель-методист.
  35. Пінчук Тетяна Анатоліївна, учитель біології та екології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, старший учитель.
  36. Дробот Світлана Василівна, учитель театрального мистецтва, художньої культури спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, учитель-методист.
  37. Гук Лариса Євгенівна, учитель української мови і літератури навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія", учитель-методист.

Вхід на сайт
Офіційна адреса

м. Шепетівка,
Хмельницька область, 30400, вул.Островського,42,
тел.:(03840)4-26-04,

e-mail:mmk26shm@i.ua

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наші нагороди


І місце
в обласному конкурсі сайтів методичних кабінетів у Хмельницькій області
у 2016 році
(наказ ХОІППО
від 07.12.2016р. №191-но)

Приєднуйся!
Шепетівський міський методичний кабінет
Друзі сайту

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА

Хмельницький ОІППО

Український центр оцінювання якості освіти

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

освітній портал Педагогічна преса

Хмельницький ОЦНТТУМ

Предметні олімпіади в Хмельницькій обл.

Сайт вчителів інформатики Хмельницької обл.

Хмельницька Інтернет-олімпіада з програмування

Шепетівська міська рада

Сайт м.Шепетівки
Погода
Погода в Україні Погода в Україні Погода в Україні
Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Шепетівський міський методичний кабінет © 2017
uCoz